Czy mogłem się przedźwignąć?

Witam mam 24 lata pracuje jako dekarz (noszę ciężkie rzeczy dość często) i mam okropny ból kręgosłupa w okolicach lędźwiowych promieniuje aż po łopatki czy to coś poważnego czy tylko się przedzwigalem? Do jakiego lekarza powinienem się udać aby szybko to zdiagnozować? Dodam jeszcze że kilka lat temu byłem badany przez neurologa i stwierdził skolioze.

Witam!
Możliwość przeciążenia oczywiście istnieje. Wątpliwości może rozwiać badanie fizykalne i badania obrazowe. Zna się na tym: ortopeda, neurolog, neurochirurg, lekarz rehabilitacji i wielu innych.
Powodzenia
W. Łuczkowski.