Czy mogłem zarazić się HIV?

Dzien dobry, pisze bo przejmuje sie hivem , poznalem pewna dziewczyne na wakacjach, i pare razy sie calowalismy , nie doszlo do zblizenia plciowego , minelo jakies 2-3 TYG i strasznie garlo mnie boli , (przed wakacjami wykryto u mnie bakterie haemophilus parainfluenzae) bralem antybiotyki ale niestety nie pomoglo na 100 procent I wlasnie znowu mnie boli gardlo i do tego przeziebienie a podobno sa to pierwsze objawy... Czy powinienem sie obaw?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej mało ptawdopodobne opis wskazuje na zmiany zapalne gardła ogólnie nie jest to pierwszy objaw zakażenia HIV . Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego .