Czy mogłem zrobić krzywdę swojemu dziecku?

Wczoraj po karmieniu synka zasneliśmy w trójke. Po ok 30.min obudziłem się z dłonią na policzku synka, miał odcisniety zaczerwieniony ślad w tym miejscu,nie bolało go i nie płakał .Pytanie: czy mogłem w jakis sposób zrobić mu krzywde zdeformować, odgnieść mu kość policzkową. Wiem że jest to nienormalne, ze zwykłej troski chciałbym zapytać anonimowo o porade lekarza, bo prywatnie wsytdze sie w ogóle z czymś takim udać do specjalisyt. Syn ma w tym miejscu dołeczek ale nie wiem czy był on wczesnie

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadże aby coś mogło sie stać, proponuje udac sie do lekarza pediatry, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.