Zadrapanie policzka dziecka przez psa

Witam 3 tygodnie temu 3 letniego Synka pies zadrapał zębem na policzku. Na drugi dzień powstał strupek, który odpadł i pozostał ślad w postaci jakby bruzdy, bardzo płytkiej (może 1/4 mm) widocznej tylko pod światło. W środku bruzdy skóra jest jeszcze różowa ,ale z każdym dniem wygląda coraz lepiej. Zadrapanie nie było głebokie jednakże martwi mnie,że ślad tak długo się goi. Synkowi zawsze wszystko goiło się ekspresowo, czy może po tym zostać jakakolwiek blizna, czy bruzda???

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc się wypowiedzieć. proponuję udać się do lekarza pediatry./