Zadrapanie na policzku u 2-miesięcznego dziecka a blizna

2 mies. synek zadrapal się mocno na policzku. Robiąc kupkę scisnsl go az pod paznokciem została mu oderwana skórka. Pojawiła się krew nie ciekła ale miejsce zadrapania wypełniło się nią. Po kilku dniach odpadł strupek a w jego miejscu pozostał różowy wklęsły ślad ktory Od ok. 3 tygodni nadal jest widoczny może nieco płytszy niż na poczatku ale nadal jest. Miejsce to jest porośnięte mieszkami wlosowymi (blizny nie porastają włosami?)czy jest to blizna czy nadal się goi i jest szansa ze zniknie?

Witam! Blizny u tak małych dzieci mogą pokrywać się meszkiem włosowym. Proszę się nie martwic, blizna najprawdopodobniej zniknie bez śladu. Wymaga to jednak okresu kilku a nawet kilkunastu tygodni.