Ryzyko blizny na policzku po zadrapaniu

Dzień dobry, kilka dni temu na meczu zostałam zadrapana paznokciem przez rywalkę . Został dość mocno zdarty naskórek na policzku , teraz rana zaczyna się już goi . W związku z tym mam pytanie . Czy jest szansa, że powstanie z tego blizna i ile czasu ta rana będzie się goić ? Aktualnie stosuje tribiotic i alantan plus . Pozdrawiam

Witam
blizna może powstać, dlatego proponuję już teraz zacząć stosować maść dostępną w aptece na świeże blizny (farmaceuta doradzi).
Rana może się goić do kilkunastu dni w zależności od głębokości uszkodzenia.