Czy mogło dojść w jakiś sposób do zapłodnienia-- petting?

Witam
Na żadnym forum nie mogłam otrzymać odpowiedzi na mój problem, więc próbuję tutaj. Chciałam prosić o pomoc, oto opisanie sytuacji.

Uprawiałam z chłopakiem petting, nie było seksu dopochwowego. Po prostu trochę się wygłupialiśmy, ale nie chcieliśmy robić nic więcej z obawy o ciążę. Jego palec penetrował moją pochwę itp., niby nic.

Kilka dni później dostałam lekkiego krwawienia, które trwało jakiś tydzień, może trochę więcej (dodam, że miało to miejsca jakieś 2 tyg. po okresie).
Teraz spóźnia mi się okres i strasznie się boję, że mogło dojść w jakiś sposób do zapłodnienia, czy to możliwe? Powie mi ktoś co się dzieje?

ponad rok temu

Witaj,
Jeżeli - jak wynika z Twojego opisu - nie miałaś kontaktu z nasieniem partnera ani wydzielanym przez penisa płynem - preejakulatem, to ryzyko zajścia w ciążę jest znikome.
Natomiast konsultacji z ginekologiem wymaga opisywane przez Ciebie krwawienie, będące prawdopodobnie tzw. krwawieniem okołoowulacyjnym. Każde krwawienie poza miesiączką powinno być niezwłocznie zgłaszane specjaliście.
Pozdrawiam