Czy w wyniku pettingu i seksu oralnego mogło dojść do zapłodnienia?

Wczoraj pieściliśmy się z moim chłopakiem. Doszedł w moich ustach po czym przestaliśmy i po ok. godzinie znów się zabawialiśy tylko tym razem usiadłam na jego penisie ale on nie wszedł we mnie tylko lekko musnął moją pochwę. Czy mogłam zajść w ciąże? Czy te plemniki które wydzieliły się podczas pettingu mogły być jeszcze żywe ? Bardzo proszę o szybką odpowiedź :)

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobieństwo ciąży jest raczej niskie ale nie można określić go jako zerowego. Proszę pamiętać iż obecnie nie ma w 100% skutecznych metod antykoncepcyjnych.