Czy mój paznokieć niedługo odpadnie?

Witam. Mam pytanie co do mojego palca u stopy. W pracy spadła mi na niego deska mniej więcej w miejsce gdzie wyrasta paznokieć mam tam krwiaka z biegiem czasu paznokieć zaczął się przesówać lecz nie odrasta jest tam dziura. Czy to oznacza że mogę się już zacząć żegnać z swoim paznokciem? Czy mogę tutaj wysłać zdjęcie?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.