Czy mój wynik oznacza, że mam toksoplazmozę?

Witam. Jestem w 7 miesiącu ciąży. Po zrobieniu badania na toksoplazmozę, moje wyniki wyszły następująco. Proszę mi powiedzieć czy to oznacza, że jestem chora i jeśli tak, to w jaki sposób się to leczy? Dziękuję serdecznie za odpowiedź. IgG 0,0 ujemny < 2 wątpliwy >= 3 dodatni >= 3; IgM 0,123 ujemny =< 0,499 wątpliwy < 0,500 - 0,599 dodatni >= 0,600.
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani!

Przedstawione wyniki wskazują na ujemne poziomy przeciwciał, zarówno klasy G jak i klasy M. Oznacza to, iż nie stwierdza się zakażenia Toxoplasmą.

Pozdrawiam serdecznie