Czy mój wynik rezonansu kręgosłupa to coś poważnego?

Witam od dluzszego czasu mam problem z kregoslupem z dolnym odcinkiem ledzwiowym robilam rezonans magnetyczny i chcialm sie apytac czy to cos powaznego przedstawie opis: Wykonano sekwencje FSE FGRE FRFSE i STIR uzyskujacy obraz T1 T2 zalezne w plaszczyznach poprzecznej i strzalkowej badaniem objeto ocinek kregoslupa od Th12 do kosci krzyzowej : Splycenie fiziologicznej lordozy ledzwiowej. obnizenie intensywnosci sygnalu krozkow miedzykregowych w obrazach T2 zaleznych [zmiany degeneracyjno-dehydratacyjne] na poz. L3/L4 i L5/S1 Tylne uwypuklenie krążka m/k L3/L4 modelujace worek oponowy. Na poz. L5/S1 widoczna tylna centralna wypuklina krazka m/k modelujaca worek oponowy ora niezncznie lewy korzeń nerwowy

niewielkie zmiany zwyrodnieniowe, ale z wypuklinami, które modelują worek oponowy. Może mieć Pani dolegliwości bólowe z tym związane, trzeba konsultować się bezpośrednio z neurochirurgiem lub rehabilitantem