Czy moja partnerka może być już w ciąży?

Witam 1 stycznia miałem stosunek z dziewczyną lecz wkładałem palce miałem suche lecz mam obawy że były mokre od mojego penisa 7 stycznia dziewczyna dostała okres były skrzepy krwawenie takie jak zawsze po okresie bolało ją podbrzusze 2 tygodnie przed nastepnym okresem bolą ją normalnie piersi brodawki normalne a w podbrzuszu ma odczucie rozpychu do okresu zostały 3 dni a nie ma bolu jajników czy to może oznaczać ciąże? Zaznaczam że dziewczyna ma niedoczynność tarczycy i strasznie sie stresowała dziekuje za pomoc

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

istnieje niewielkie ryzyko zajścia w ciążę na skutek pettingu. Jeśli jednak po tej sytuacji partnerka dostała menstruacji, to najprawdopodobniej nie doszło do zapłodnienia.

Skoro aktualnie odczuwa objawy typowe dla zespołu napięcia przedmiesiączkowego, to zapewne kolejny okres również się pojawi. Dolegliwości bólowe jajników nie są wyznacznikiem zajścia w ciążę.

Dla pewności, że partnerka nie zaszła w ciążę, powinna wykonać test ciążowy, który na tym etapie będzie już wiarygodny.

Odpowiedzi na podobne pytania znajdują się poniżej:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/ryzyko-ciazy-po-wlozeniu-palcow-do-pochwy,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/ryzyko-ciazy-po-wlozeniu-palcow-pomimo-regularnych-okresow,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/mozliwosc-zajscia-w-ciaze-po-wlozeniu-palcow-ze-sperma-do-pochwy.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.