Ryzyko ciąży po włożeniu palców do pochwy

Wkładałem palce do pochwy dziewczyny, na których kilka minut wczesniej miałem nasienie, jednak wytarłem je, czy jakaś znikoma liczba plemników i to po kontakcie z powietrzem, i np chusteczkami, czy materiałem sa w stanie zapłodnic? Czy musi byc duza ilość ich? To było kilka dni temu, teraz dziewczyna powinna dostac planowo okres, ma juz od 3 dni ból piersi, brzucha, czyli normalne dla niej objawy. Ostatni okres miała 31.10. Ma regularne cykle, od kilku dni sie stresuje tym, że może być w ciąży.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanym przez Pana przypadku ryzyko ciąży jest bardzo małe(praktycznie równe zeru). Pozdrawiam