Czy moja rogówka się jeszcze odbuduje?

Witam.w czwartek miałem uraz oka.kawalek odpalonej zapalki wpadł do oka.w szpitalu usunęli chyba martwice rogowki by mogła się szybciej zregenerować.przepisali mi tylko lek floxal.na wypisów mam że oko jest tam sprawne ale ta rogowka musi się odbudować Plus jest zapalenie spojówek.po 5 dniach oko nie boli ale widzę tylko do 50cm przed sobą a im dalej tym obraz zamazany,czy to przez to że rogowka jeszcze się nie odbudowala czy ta wada już zostanie?ile po takim czymś może trwać regeneracja ponieważ tego się nie dowiedziałem jedynie by stosowac maść przez 7dnk i powinno być w porządku.prosze o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest ponowna pilna konsultacja lekarza okulisty