Czy moje dziecko jest chore?

Witam, martwię się o moją córkę. Ma 2 latka i 4 miesiące. Ostatnio często choruje na górne drogi oddechowe. Miała już dwa antybiotyki w ciągu ostatniego miesiąca. Wysoko gorączkuje, ponad 40°C. W poprzednim tygodniu byliśmy w szpitalu z drgawkami, a po południu miała tylko kaszel. Jest senna - w ciągu dnia zazwyczaj spała godzinkę, maksymalnie dwie, teraz potrafi przespać 3-4 godziny. Czy to po chorobie czy coś jej jest? Proszę o poradę.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

niewiele jestem w stanie Pani pomóc - rzeczywiście choroba przebiegająca z tak wysoką temperaturą bardzo osłabia organizm dziecka i córeczka może spać więcej niż dotychczas i proszę jej na to pozwolić.
Martwią mnie te częste infekcje oraz włączone 2 antybiotyki - czy było wykonane zdjęcie RTG klatki piersiowej? Morfologia z rozmazem? CRP, OB? Ewentualnie posiew plwociny z antybiogramem?

Proszę porozmawiać ze swoim lekarzem.
Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia dla córeczki.