Czy moje hormony są odpowiednie?

Witam mam 34 lata jestem po dwóch ciążach mam problem z cerą występuje mnie na twarzy,szyji,dekoldzie i ramionach. Mam problem ze zgubieniem kilogramow, idzie to bardzo opornie lub wcale.chcialam zapytać czy moje hormony są ok?od 3 miesięcy leczę się u specjalisty na insulinoopornosc HOMA-IR-6,hipoglikemie reaktywną,biorę glucophage XR 1500 i mam dietę przypisaną 1200 kilokalorii. WYNIKI Testosteron 25,80ng/dl (robiony 21 dnia cyklu), PRL-prolaktyna 179,1ulU/ml A po obciążeniu MTC 2722,8ulU/ml(robione między 4 a 7 dc) FSH-folikulotropina 4,40mlU/ml, estradiol 126pg/ml,LH-Luteotropina 12,37mlU/ml( wszystkie 3 robione między 11 a 13 dniem cyklu)I progesteron 24,48nmol/L (robiona 21 dc)

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie normy w danym laboratorium? konieczna wizyta u endokrynologa i ustalenie dalszego postępowania diagnostyczno-leczniczego, być może także badania mri przysadki mózgowej

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.