Czy moje objawy mogą wynikać ze stosowania leku Cipronex?

Dzień Dobry , chciałbym zapytać czy któreś z użytkowników tego forum miało doczynienia z Lekiem Cipronex ? Miałem zapalenie ucha i dostałem ten lek , bardzo szybko zadziałał bo po 2 dniach kuracji czułem się już lepiej , ucho juz nie było tak bardzo spuchniete , lek na ucho pomogł natomiast 2 dni po odstawieniu leku dostałem dziwnego stanu psychicznego , miałem dezorientacje , zaburzenia świadomości , pamięci , czułem się otępiały i rozbity musiałem wziaść dodatkowy tydzień wolnego , nie mogłem wyjść z domu bo miałem jakieś lęki , naprawde masakra mija 2 tydzień a ja powoli dochodze do siebie chodz nie czuje się normalnie , byłem u psychiatry bo bałem się że zwariowałem , gdy poczytałem więcej o tym leku okazało się zę to jest bardzo silny lek , opinie na temat tego leku 3/4 było naganne , agencja FDA wydała oświadczenie o szkodliwości tego leku , gdzie w wielu krajach zakazano sprzedaży. - To jest 1/20 skutków ubocznych które wywołuje ten lek : reakcje psychotyczne, splątanie, lęk, niepokój, depresja, myśli samobójcze, próby samobójcze, omamy, parestezje, zaburzenia czucia, drżenia, drgawki, zaburzenia widzenia (podwójne widzenie), zaburzenia słuchu i równowagi, zwiększenie częstotliwości rytmu serca (tachykardia). Dlaczego przepisano mi lek który mogł zrujnować moje zdrowie psychiczne i fizyczne i ciągle nie dokońca czuję się normalnie. Dlaczego na ulotce dołączonej do opakowania nie piszę o reakcjach psychicznych. ?

Sam miałem podobne objawy po zażyciu jednej tabletki Cipronexu. Mimo to stosuję go czasami u pacjentów u których wynik antybiogramu wskazuje , że tylko Cipronex może zwalczyć bakterię odpowiedzialną za ich chorobę. Ale zawsze uczulam chorych i zalecam pół tabletki na próbę i kontakt ze mną w razie niepożądanych objawów.