Czy moje objawy wskazują na ciążę?

Kochałam się z moim partnerem podczas mojej miesiączki, od miesiączki mijają już 2 tygodnie, a ja mam takie objawy jak:
- zgaga
- jest mi chwilami słabo
- pobolewają mnie jajniki
- czuję delikatne nudności
- mam biały śluz wydobywający się z pochwy
- mam zasinione narządy rodne
- mam rozpulchnione narządy, jak włożyłam sobie palca, to czuję, że wszystko w środku jest większe
- szyjka macicy jest jakoś niżej i jest miękka.
W związku z moimi objawami, czy to są objawy ciąży?

Witam serdecznie,

Objawy, które Pani przytacza rzeczywiście sugerują ciążę. Dla pewności proponowałabym wykonanie testu ciążowego. Jeśli to możliwe, najlepiej byłoby wykonać test z krwi (poziom beta HCG), który będzie znacznie bardziej wiarygodny na kilkanaście dni po stosunku.

Pozdrawiam