Czy moje objawy wskazują na nowotwór płuc?

Witam . Od kilku miesięcy męczy mnie uporczywy kaszel , spadek wagi , brak apetytu i sił. Szybko się męczę. Lekarz skierował mnie na rtg klatki piersiowej.. jestem nalogową palaczka. Oto opis rtg . Czy oznacza on nowotwor? Dodam , że wizytę u pulmologa mam za tydzień . W ruzie dolnego bieguna wnęki po prawej owalne zacienienie miązszu 40× 70 mm tuż z przyciemnieniem miązszu obwodowo do opisanej zmiany z przesunięciem śródpiersia w prawo -niedodma . Pozdrawiam Aldona

Dzień dobry,

Obraz kliniczny i radiologiczny jest bardzo niepokojący i istnieje prawdopodobieństwo, że opisana zmiana odpowiada nowotworowi. Proszę w miarę możliwości przyspieszyć termin wizyty u pulmonologa.