Czy moje serce prawidłowo pracuje?

Witam. Mam pytanie czy moje serce jest zdrowe . Robiłam wyniki krwi morfologia TSH. On crp. Cholesterol glukoza wszystko ok rtg holter echo serca wszystko ok USG tarczycy też ok. Ciśnienie ogólnie 117na 71 tętno do 74. Ale nieraz na cisniomierzu pokazuje mi arytmię jak zmierzę za chwilę drugi raz już nie ma. Czy mam się czymś martwić ?

Witam,

opisane objaw arytmi powinien zostać wyjaśniony z lekarzem rodzinnym lub kardiologiem.

Brak informacji z Pani strony czy opisane wyżej wyniki były konsultowane z lekarzem kierującym jeśli nie to wskazana jest wizyta stacjonarna aby wyjaśnić problem z arytmią.

Wizyta stacjonarna w tym przypadku jest istotna iż można wykonać badanie fizykalne i ocenić objawy kliniczne również w czasie kiedy jest arytmia.

Lekarz zdecyduje czy założyć holter RR ale to już decyzja lekarza który będzie wykonywał badanie podmiotowe, przedmiotowe.

Pozdrawiam