Czy moje wyniki mogą wskazywać na tocznia?

Od ok 5 lat. Źle toleruję ciepło , szybko łapię promienie słoneczne okresowo bije mi szybko serce i szybko się męczę na ciele mam tkliwe punkty na stawach i kręgosłupie ogólnie ciało boli przy fotyku. Czasem mam nudności, przewlekle zapalanie żołądka. Mam chorobę afektywna dwubiegunowa teraz po kroku dymka wysypka na twarzy Ob 2 crp 2orgolohia i mocz wzorowe. Ana 1:30 bez obecności przeciwciał. Tarczyca w normie ft3 lekko podwyższone. Czy mogę mieć tocznia?

Najważniejszy stan Pacjenta; dolegliwości, stan fizzyczny i emocjonalny. Podane wyniki morfol, OB, CRP, ANA w normie. ...
Ważne objawy, wywiad; Trudno powiedzieć bez Pacjenta... Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie neurologiczne; Ważna pełna ocena stanu zdrowia Pacjenta, ocena wyników badań ; inne schorzenia , tryb pracy i aktywność ... Pozdrawiam i zapraszam