Czy moje wyniki można zaliczyć do stanu przedcukrzycowego?

Witam, Bardzo proszę o interpretację wyników. Glukoza na czczo 5.7 Ponownie badanie glukozy na czczo po 2 tygodniach 6.2 Wyniki krzywej cukrowej 3 punktowej : 5.61 11.70 8.78 Czy wyniki można zaliczyć do stanu przed cukrzycowego czy jeszcze nie.? Jest chodzi o racjonalnie i zdrowe odżywianie to niestety nie jest prowadzone. Pozdrawiam i dziękuję.

Proponuję aby wyniki oceniał lekarz, który zlecił wykonanie badań. Ma wgląd w Pana poprzednie wyniki. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu.