Czy moje wyniki są prawidłowe czy powinnam się niepokoić?

Dzień dobry mam pytanie miałam zlecone badanie stężenie kortyzolu we krwi po zażyciu 1mg dexametazonu i wyszedł 12nmol/ Test obciążenia glukoza. Glukoza na czczo 102mg/ Po 2 godzinach 125mg/dla TSH 1,780 FT3 3,39 Ft4 1,15 Insulina po obciążeniu 75g glukozy Insulina na czczo 11.0 anty-TPO <3.00 IU/ml Insulina. 49.8 czy to są dobre wyniki czy powinnam się niepokoić. Pytam bo szukam przyczyny mojej otyłości

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji przeanalizuje wyniku badań. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl