Czy Mozarin może powodować zespół serotoninowy?

Witam, Mam nerwicę lękową. Po prawie 2 miesiącach brania mozarinu w dawce 10 mg jedną tabletkę psychiatra zwiększył mi dawkę: przez 4 dni mam brać półtorej tabletki mozarinu w dawce 10 mg a po czterech dniach zacząć brać mozarin 20 mg. Już pierwszego dnia jak wzięłam półtorej tabletki 10 mg znowu pojawiły się lęki. Czy to normalne? Czy po zwiększeniu dawki mozarinu może wystąpić zespół serotonionowy? Czy w pierwszych dniach mogę się źle czuć? Proszę o szybką odpowiedź. Dziękuję.

Witam, jest Pani w okresie przystosowania się organizmu do leku, który może trwać nawet parę tygodni.Samopoczucie w związku z tym również może być różne. Proponuję uzbroić się w cierpliwość. Może Pani również prowadzić zeszyt z zapisem Pani samopoczucia, który na pewno przyda się podczas wizyty u lekarza. Jeśli bardzo niepokoi się Pan swoim samopoczuciem, to proszę podejść do lekarza psychiatry na dodatkową wizytę i opowiedzieć mu o swoich obawach.