Czy może powinnam zrobić jakieś badania?

Od pewnego czasu mam uczucie delikatnych zawrotow glowy podczas chodzenia jakby ciało było.wiotkie dosłownie na sekundę. Zwiększyła się ilość wypłacanych wlosow, mam uczucie bolacych stóp. Ciężko mi.to wytłumaczyć ale tak jakby na sekundę ktos odcinal mnie od życia i jakbym traciła kontrolę. ad ciałem. Dodam że lecze się od 1,5 roku na Hashimoto. Czy powinnam zrobić jakieś badania...bo już za dużo się.naczytalam w Internecie o bolerioze SM zanikach mięśni itd...Aga lat 32

Witam! Dobrze by było zrobić konsultację psychiatryczną lub psychologiczną, oraz badanie EEG. Zaburzenia nerwicowe mogą powodować wszystkie zasygnalizowane przez Panią problemy. Jeżeli chce Pani wykluczyć SM to konieczny jest RM głowy, EEG, w wypadku pogłębionej diagnozy: wzrokowe potencjały wywołane i pobranie płynu mózgowo-rdzeniowego. Myślę jednak, że dla zaspokojenia ciekawości i lęków "zdobytych" w oparciu o wiedzę internetową pierwsza część moich zaleceń powinna wystarczyć! Powodzenia i spokoju W. Łuczkowski.