Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 3 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego miewam te mrowienia ciała?

Witam, Mam od jakiegoś czasu mrowienie, dretwienie w różnych częściach ciała i o różnym nasileniu. Pojawia się wtedy bol glowy i mdlosci, trzesienie itd. To trwa już od kilku dni codziennie . Rozmawiałam z lekarzem zleciła badania krwi i witamin. Wszystko jest ok. Mam skierowanie do neurologa. Byłam wczoraj na IP neurolog mnie zbadała I powiedziała że ona nic nie widzi w badaniu neurologicznym nie prawidłowego A wcześniej miałam robiony TK który był prawidłowy. Do neurologa jest długi czas oczekiwania A ja wariuje że to mogą być początki stwardnienia rozsianego. Kobieta, 26 lat
KOBIETA, 27 LAT 2 miesiące temu

Udar - kiedy wezwać karetkę?

P { margin-bottom: 0.21cm; } Jednostronna bezwładność, drętwienie kończyn, niewyraźne mówienie i problemy ze zrozumieniem mowy, ostry ból głowy ? to objawy udaru mózgu. Istnieje kilka objawów poprzedzających udar, będącymi sygnałami ostrzegawczymi.

Witam! Doznania o zmiennym charakterze, lokalizacji z dużym odczynem wegetatywno-emocjonalnym, przy prawidłowych wynikach badań pracownianych ewidentnie sugerują podłoże nerwicowe. Konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego: profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego. Jednak dołączyła się Pani obawa przed SM, dlatego tę sprawę należy też wyjaśnić. Wykonać badania RM głowy (także z kontrastem), EEG, ew. potencjały wzrokowe wywołane i badanie płynu mózgowo-rdzeniowego. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy