Dlaczego miewam te mrowienia ciała?

Witam, Mam od jakiegoś czasu mrowienie, dretwienie w różnych częściach ciała i o różnym nasileniu. Pojawia się wtedy bol glowy i mdlosci, trzesienie itd. To trwa już od kilku dni codziennie . Rozmawiałam z lekarzem zleciła badania krwi i witamin. Wszystko jest ok. Mam skierowanie do neurologa. Byłam wczoraj na IP neurolog mnie zbadała I powiedziała że ona nic nie widzi w badaniu neurologicznym nie prawidłowego A wcześniej miałam robiony TK który był prawidłowy. Do neurologa jest długi czas oczekiwania A ja wariuje że to mogą być początki stwardnienia rozsianego. Kobieta, 26 lat

Witam! Doznania o zmiennym charakterze, lokalizacji z dużym odczynem wegetatywno-emocjonalnym, przy prawidłowych wynikach badań pracownianych ewidentnie sugerują podłoże nerwicowe. Konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego: profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego. Jednak dołączyła się Pani obawa przed SM, dlatego tę sprawę należy też wyjaśnić. Wykonać badania RM głowy (także z kontrastem), EEG, ew. potencjały wzrokowe wywołane i badanie płynu mózgowo-rdzeniowego. Powodzenia W. Łuczkowski.