Czy może to wskazywać na pojawienie się choroby nowotworowej?

Witam, proszę o interpretację moich wyników badań: morfologia krwi obwodowej. Kobieta 54 lat. Bardzo mnie martwią wyniki LYMPH 23,6% norma 28,0- 44,0. PDW 13,5FL norma 6,1 - 11,0. P-LCR 31,7% norma 6,0-24,0. Pozostałe wyniki są w normie. Bardzo proszę o odpowiedź czy powinnam się zamartwiać i czy może to wskazywać na pojawienie się choroby nowotworowej?Chciałabym nadmienić, iż 6 miesięcy temu zmarła moja mama na chłoniaka. Dziękuję i pozdrawiam

Witam , proszę omówić wyniki z lekarzem rodzinnym , który zaleci dodatkowe badania i/lub skieruje Panią do specjalisty! z.żurawski