Czy możemy się starać o dziecko?

Witam. Robiłam ostatnio cytologie. Grupa 2. Wykazało liczne komórki zapalne i zmiany odczynowe łącznie z typową regeneracja. Wiem tez ze mam nadzerke (ektopia). Grupa II. Czy mozemy teraz z mezem starac sie o dziecko czy wskazane byloby wyleczenie stanu zapalnego czy ektopii? Czy ma to wplyw na rozwoj plodu?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze najlepiej byłoby wyleczyć i dopiero się starac a czy maja Panstwo już dzieci? Proponuje udac się do ginekologa i kierowac się jego zaleceniami