Czy możliwa jest choroba żołądka u 39-latki?

Od dwóch tygodni żyję w wielkim stresie. Przy jedzeniu obiadu zrobiło mi się tak dziwnie niedobrze aż poty mi się pojawiły. Boję się, że mam raka żołądka. Od tego momentu (2 tygodnie) nie mogę jeść, na samą myśl o jedzeniu jest mi niedobrze, nie śpię po nocach, mam ciągle spocone dłonie i stopy. USG jamy brzusznej nic nie wykazało, gestrolog powiedział, że się przejęłam. Nie mam bóli, wcześniej normalnie sie wypróżniałam, regularnie, nie wymiotuję. wciągu 2 tygodni schudłam 4 kilo chociaż staram się jeść. Wcześniej dużo czytałam o tej chorobie i boję się, że mnie dopadło. Co mam zrobić Gdzie się udać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można zalecic dalsze postepowanie