Jaka może być przyczyna odruchu wymiotnego u 21-latki?

Witam , od 3/4 miesięcy codziennie rano mam odruch wymiotny , budzi mnie on sam , często także wymiotuję . Wypadają mi włosy , piecze mnie brzuch kiedy wymiotuje lub kiedy mam odruch wymiotny . schudłam parę kilo , praktycznie nic nie mogę zjeść, ponieważ nawet kiedy widzę jedzenie od razu mi jest niedobrze . mam straszne dreszcze , raz jak w saunie za chwilę jak na lodowcu . byłam u lekarza , niestety mieszkam zagranicą i stwierdzil ze to wirus :(

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest diagnostyka proszę koniecznie ponownie udac się do lekarza rodzinnego