Czy możliwa jest ciąża u 28-letniej kobiety z bezpłodnością?

Witam. Mam 28 lat od 3 lat staramy się z mężem o drugie dziecko. Miesiączka spóźnia mi się od ponad 2 tygodni a od 2 dni kręci mi się cały dzień w głowie i mam brak apetytu. Ciąży chyba mogę wykluczyć bo leczę się na niepłodność a w 21 dniu cyklu progesteron wynosił 0.23 więc sama nie wiem już co mi jest.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac sie do lekarza ginekologa