Czy możliwa jest ciąża u 28-letniej kobiety z endometriozą?

Witam mam endometrioze brałam zoladex przez 4 msc , mam 2 dzieci , mam nie regularne cykle miesiączkowe . 2 msc temu podejrzewałam że jestem w ciąży ale 2 testy ciążowe wyszły negstywne , beta hcg równiez , ginekolg w badaniu stwierdziła rozpulchnioną szyjke macicy i po badaniu stwierdzila ze mogę być w ciąży , ale na usg nie było nic widac potem wzięłam kolejny zastrzyk zoladex i teraz od 26 dni nie mam miesiaczki, mam straszna zgage i brzuch mi urósł, czuję zmęczenie i jestem rozdrażnions, wieczorem pobolewa mnie prawy jajnik , wszyscy mi gratuluja że jestem w ciąży . czy to wogóle możliwe ?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i udać się ponownie do ginekologa.