Krótka, obfita miesiączka a ciąża

Witam miałam ,tylko półtora dnia miesiączke dosc obfitą, a teraz mam mdłosci i zgage ,czy to ciąża.

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko powiedzieć. Dość rzadko zdarza się występowanie krwawienia podobnego do miesiączkowego w czasie ciąży, natomiast powyższe objawy są niespecyficzne i nie pozwalają stwierdzić ciąży. Proponuję wykonać badanie beta hcg z krwi.