Czy możliwa jest korekta wyglądu powiek?

Dzień dobry pytanie mam odnośnie korekty powiek po złamanym źle zestawionych kościach nosa jedną powieke mam bardziej rozciągnięta wzdłuż jak i w szerz czy jest możliwość by by powieki wróciły na swoje miejsce po korekcie kości nosowej jeżeli nie jakie jest ryzyko niepowodzenia takiej korekty nadmiernie że powieki mi rozciągało ponad pół roku skutkowalo to takimi dolegliwościami jak mrużeniem podrażnieniem uczuciem ciężkości powiek rozciągnięta skóra wgryza się w oczodoły będę wdzięczny z odpowiedź dziękuję Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl