Czy możliwe było zastosowanie znieczulenia w tej sytuacji?

Witam. Mam założony implant w miejscu szóstki. Śruba gojąca już też jest założona. Wszystko było ok do czasu wkręcania śruby zamykającej. Strasznie to bolało a lekarz był bardzo zdziwiony że boli i w końcu zrezygnował z jej dopasowania do czasu otrzymania korony. Czy powinien mi zaproponować znieczulenie czy na tym etapie już się nie znieczula pacjenta? Troche sie martwię czy wszystko jest ok. Bardzo proszę o odpowiedź.
KOBIETA, 38 LAT 7 miesięcy temu

Kolejność jest taka ze śruba zamykająca jest na etapie zakładania implantu a śruba gojąca po integracji implantu z kością (przy gojeniu zamkniętym). Po tym etapie są już wyciski /skany aby wykonać prace protetyczną. Bez względu na nazewnictwo wszystkie etapy pracy są zawsze bezbolesne i każdorazowo znieczulamy Pacjenta jeżeli jest taka potrzeba.