Czy możliwe jest AZS u 37-latka?

Witam mam pytanie choruje na wzjg od 3 lat ogólnie chorobę mam pod kontrolą biorę 4tab asamax 500mg na dzień od 2tyg mam problem najpierw zaczęła mi się robić sucha skóra na całym ciele i trochę swedzi jest też trochę czerwona teraz doszło do tego pieczenie oczy po posilkach i w gardle i w nosie tez mam takie odczucie na twarzy się robię czerwony . Ogólnie mam taką urodę że zawsze jestem czerwony ale teraz mi to dokucza czekam na wizytę u dermatologa lekarz rodzinny stwierdził że to może być atopowe zapalenie skóry . Mam apetyt nie gorączkuje proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić się do lekarza prowadzącego leczenie po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć