Czy możliwe jest krwawienie podczas stosowania tabletek Midesia?

Witam jestem 5 tygodni po naturalnym porodzie.tydzien temu zaczęłam przyjmować tabletki dla matek karmiących Midesia ( mieszkam w Niemczech) a od 3 dni krwawie.czy to normalne? Ginekolog powiedziała że przy tych tabletkach nie będzie krwawienia.brzuch mnie trochę ppbolewa tak jak przy normalnej miesiączce.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć