Krwawienia podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej

Witam urodzilam 3 dzieci - porody naturalne, po porodzie zdecydowalam sie na antykoncepcje tabletki nastepnie zastrzyki co 3 miesiace na koncu implant wszytskie antykoncepcje powodowaly krwawienia ( w miesiacu mialam 3-5 dni przerwy w krwawieniach) w uk stwierdzono iz kazda antykoncepcja bedzie miala takie skutki :( czy to oznacza iz nie moge stosowac antykoncepcji? Czy to mozliwe ze moj organizm nie przyjmuje jej?? Oraz jestem po aborcji 2 lata wykryto w 2 miejscach narosc I 0 zastosowania :/

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.