Czy możliwe są uszkodzenia mózgu?

Czy podczas seksu mocno potrząsając głową w tyl I przód można uszkodzic sobie coś w głowie ( mozg) ?
KOBIETA, 25 LAT 4 miesiące temu

Dzień dobry.

Uważam, że głowa i szyja powinna być szczególnie chroniona w czasie seksualnej bliskości.

Pamiętam ze szpitalego dyżuru kobietę po urazie głowy - gdy mocno uderzyła w kant stolika w czasie "miłosnego uniesienia"...

Także wszelkie uciskania na szyję są zachowaniami bardzo ryzykownymi.

Pozdrawiam. JW 1/24