Czy możliwe są zaburzenia hormonalne u 24-latki?

Witam mam miesiączkę już 2 tyg dostalam ja 17 dni od ostatniego cyklu czyli zaraz po owulacji. Nic mnie nie boli ani brzuch itp. Pożyteczne u lekarza mam za 2dni. Jestem 7miesiecy po porodzie. Podejrzewam u siebie zaburzenia hormonalne dla tego że już raz brałam hormony miałam podobna sytuację.

Lek. Michał Lenard

Objawy faktycznie wskazują na zaburzenia hormonalne. Ginekolog zleci wykonanie odpowiednich badań i na ich podstawie zaleci leczenie. Pozdrawiam!