Zaburzenia hormonalne i brak miesiączki

Mam zaburzenia hormonalne - od dawna nie mam miesiączki (od zawsze mam bardzo nieregularną), jednak chciałam zrobić wszystkie możliwe badania, żeby znaleźć przyczynę. Wiele badań hormonów z krwi ma zalecenia co do pobierania konkretnego dnia cyklu. Będzie ok, jeśli zrobię wszystko na raz obojętnie kiedy? (nie sądzę, żebym nagle miała mieć miesiączkę wkrótce)

Aleksander Ropielewski

W takiej sytuacji prosze wykonać badania tego samego,dowolnego dnia.