Czy możliwe, że moja znajoma ma niedotlenienie mózgu?

Moja znajoma straciła przytomność gdy przyjechało pogotowie nadal była nieprzytomna teraz leży w szpitalu w śpiączce lekarze mówią ze nie przeżyje co to może oznaczać za chorobę lekarz twierdzi ze to niedotlenienie mózgu czy to możliwe?

Tak, jest to możliwe, jeżeli doszło do zatrzymania akcji serca, mózg może byc niedotleniony. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.