Czy możliwe, że płód nie rozwija się prawidłowo?

Witam, jestem w 11tc, w 10tc moje TSH wynosilo 4,9. Zaczęłam przyjmować euthyrox ,martwi mnie jednak fakt ze zdecydowanie za pozno , i ze płód zostal uszkodzony i do tego monentu mogl nie rozwinac sie prawidlowo

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Najważniejsze jest, że zaczęła Pani przyjmować Euthyrox. W tej chwili nie da się powiedzieć jak wpłynęło to na rozwój dziecka, ale znacznie gorzej by było, gdyby nie zastosowano leczenia.