Czy możliwy jest guz mózgu u 28-letniej osoby?

Witam, Mam problem z przypisywaniem sobie różnych chorób... Była faza na chore serce, zakrzepice w nogach, zator płuci wiele innych. Od miesiąca mam codziennie bóle głowy nie są to bóle na które trzeba brać tabletkę ale męczą Boli mnie czoło skronie uciska mnie. Badanie neurologiczne nie wykazalo żadnych nieprawidłowości, miałam zrobione tk glowy bez kontrastu ponieważ jestem alergikiem i moje pytanie wynik jest prawidłowy, piszę że zmian ogniskowych nie uwidoczniono, że struktury środkowe mozgu nie są przemieszczone, układ komorowy oraz przestrzenie płynowe na sklepistości mózgu w normie. Czy badanie tk glowy bez kontrastu ma jaki kolwiek sens? Czy gdyby były jakieś zmiany lekarz zlecił by wykonanie ponownie badania z użyciem kontrastu? Czy na tk glowy bez kontrastu lekarz widzi cokolwiek? Strasznie się boję że mam guza :( proszę o odpowiedź

Czy rozmawiała Pani z Psychologiem
Sama Pani pisze o przypisywaniu sobie różnych chorób... TK głowy w normie , bez podejrzanych zmian mogących sugerować obecność guza; więc warto zastanowić się nad rozpoznaniem zaburzeń nerwicowych z somatyzacją
Warto zastanowić się dlaczego ma Pani takie obawy, co się dzieje w Pani życiu, pracy, w domu? Jakie ma Pani doświadczenia z przeszłości.?