Czy możliwy jest lęk przed depresją w trakcie nerwicy?

Witam, czy przy nerwicy lekowej występuje lęk przed depresja? Ponieważ od pewnego czasu mam straszny lęk przed depresja ponieważ nie odczuwam przyjemności z pasji która zawsze mi sprawiała radość. Z góry dziękuję i proszę o szybką odpowiedź
MĘŻCZYZNA, 20 LAT 9 miesięcy temu

Witam Pana,

wskazana jest konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego - konsultacja psychiatryczna.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś