Czy możliwy jest nawrót depresji 2 miesiące po zakończeniu przyjmowania leków?

Witam serdecznie Czy mozliwy jest nawrot depresji 2 miesiace po zakonczeniu przyjmowania lekow? Na polecenie lekarza odstawilam Velaxin po 8 miesiacach stosowania (objawy depresji ustapily po 2 miesiacach stosowania leku). Czulam sie bardzo dobrze az do teraz. Zaczynam miec calkowity brak apetytu i tak jakbym wcale nie czula fizjologii ciala (nie czuje glodu ani parcia na mocz). Tak wlasnie mialam podczas depresji. Proszę o pomoc poniewaz moj lekarz jest do konca wrzesnia na urlopie.

Witam,

Warto porozmawiać z lekarzem o niepokojących Panią objawach, które pojawiły się w ostatnim czasie, lekarz podejmie decyzję czy konieczne będzie wznowienie leczenia farmakologicznego. Nawroty w depresji są możliwe. Warto rozważyć połączenie leczenia farmakologicznego z psychoterapią, takie dwutorowe leczenie poza złagodzeniem objawów, opisywanych przez Panią, pozwoli również znaleźć mechanizmy
odpowiedzialne za pojawienie się objawów.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?ref=hl