Leczenie depresji i przyjmowanie leków

Mój mąz przyjmuje 20 mg Doxepin rano i wieczorem,pozatym witaminy naturalne firmy Svenson,Q10,wit C,SAMOE,b50 wit,D,ZAUWAŻYŁAM ze zaczął ciagać bezustannie nosem,chrząka,wykonuje dziwne ruchy ust,podczas jedzenie porusza nogami,co z tym zrobic ma stwierdzona depresje dubiegunową,brał seronil,citabax depakine teraz tylko Doxepin jest nerwowy albo spi i leniwy lecze go 3 rok bez zadnych efektów albo zamulony albo spi gdzie sie udać mieszkam w LĘBORKU,

Witam,

Objawy które Pani opisuje, mogą być następstwem skutków ubocznych stosowania leku Doxepin, który szczególnie w początkowym okresie stosowania upośledza sprawność psychofizyczną, wpływając na centralny układ nerwowy, może powodować w trakcie stosowania senność oraz sporadyczne stany dezorientacji, parestezje, ataksje i objawy pozapiramidowe.
Może warto porozmawiać z lekarzem psychiatrą o tak ważnych sygnałach które Pani zaobserwowała i zapytać go o dalsze rokowania i możliwości wsparcia dalszego leczenia męża.
z informacji przekazanych przez Panią wnioskuję, że mąż podlega jedynie farmakologicznemu leczeniu choroby. Może warto byłoby rozważyć dodatkową formę leczenia w postaci psychoterapii,.Można postarać się o skierowanie na nieodpłatną psychoterapię. Jestem przekonana że taka forma leczenia byłaby dla Państwa skuteczną i znaczącą pomocą w codziennym radzeniu sobie z niedogodnościami, które wniosła choroba do Państwa życia.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=ts