Czy możliwy jest zabieg z falami radiowymi przy założonej wkładce domacicznej?

Witam Mam zamiar pójść na zabieg z falami radiowymi, gdzieś wyczytałam że mając założoną wkładkę domaciczną nie można korzystać z tego typu zabiegów. Proszę o poradę Kasia Wawa

Witam Panią.
Wszystko zależy od tego jaki obszar ciała ma być poddany zabiegowi. Jezeli twarz nie powinno być problemu. Jezeli brzuch , byłabym ostrożna.
Być może, ale tego nie jestem do końca pewna , zależy to od rodzaju sprzetu, który będzie uzywany. Ja pracuję na pelleve i nigdy nie było problemu w podobnych wypadkach.
Ewa Rybicka

Witam,
wkładka domaciczna jest jednym z przeciwwskazań do zastosowania terapii RF w okolicy jamy brzusznej.
Nie napisała Pani którą okolice ciała chce Pani poddać zabiegowi,jeżeli myśli Pani o skórze twarzy ,szyi,dekoltu.. to może Pani udać się na zabieg. Ważne by zabieg wykonywała osoba z doświadczeniem a urządzenie było sprawne i posiadało certyfikat CE.