Czy możliwy jest zespół Cushinga u 20-letniej osoby?

Podejrzewam u siebie zespół cushinga i szukam lekarza który by mi pomógł. Zdiagnozował tą chorobę lub całkowicie mi ją wykluczył. Znalazł chorobę która powoduje szereg innych. Leczy nadnerczą. Lekarz może być prywatnie. Wysoki kortyzol wynosi 314,10 o 10:00 godz. FT3 3,47 pmol/l (a powinien 4,7 - 7,2) TSH, FT4, estradiol są w normie. Mam problemy z bezsennością, a nawet jak uda mi sie zasnąć ciągle się budzę. Popadam w depresje, lęki, nerwowość. Czuje szybkie bicie serca przez co mam bóle i kłucia, kłucia również na łopatkach. Masakrycznie tyje, przytyłam już ponad 20kg. Zaburzenie widzenia. Nadmierne zmęczenie. Wcześniej wykryto mi hipoglikemie i niedoczynność tarczycy, cieżką depresje. Również miałam problemy z kręgosłupem w 3 odcinkach, nie mogłam za bardzo chodzić. Ręce i nogi odmawiały mi również posłuszeństwa. Tylko, że jak zniknął mi stres to choroby razem z nim.

Witam, naturalnie na podstawie opisu nikt tu nie pozwoli sobie na postawienie diagnozy.
Abstrahując od tego, że podwyższony poziom kortyzolu często bywa wywłany wysokim poziomem stresu powinna Pani pójść z tym problemem do endokrynologa i to dosyć szybko a nie podejrzewać u siebie nie wiadomo jakie choroby na podstawie internetu. Dopiero po diagnozie endokrynologicznej powinna Pani zbadać sobie poziom stresu metodę HRV.
Pozdrawiam