Czy można aplikować te leki w tym samym czasie?

Witam lekarz zapisał mi na atak korzonków zastrzyki Feldene 0,02g/ml 1ml 6 amp i Dexaven 4mg/ml 1ml 3 amp jedynie o co nie zapytałem to czy brać oba na raz. Proszę o informacje czy można aplikować oba leki w tym samym czasie

Witam,
lekarz z pewnością wystawił zlecenie do gabinety zabiegowego celem wykonania zastrzyków na którym są wszystkie niezbędne informacje dotyczące terapii.
Proszę stosować się do zaleceń lekarskich.

Pozdrawiam serdecznie